Портал » Начало форум » Моделите » Saab 9-5

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo 260ps
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2021 2:32 pm

Автомобил: Нямам
Привет колеги.
Дойде време, да си търся комби и попаднах на тази обява:
https://www.cars.bg/offer/6092c7d617173249e2476b92
Мисля, че изчетох информацията, за модела из форума.
Случайно, да има някой, който е ходил на оглед, за този екземпляр, защото обявата стои от известно време.
Според вас, оправдан ли е риска при евентуална покупка на подобен автомобил със съмнителна или никаква история?
Благодаря, за вниманието.

Върнете се в началото  

Заглавие: Re: Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo 260ps
МнениеПубликувано на: Пон Окт 11, 2021 10:37 pm

Аватар
Remove before flight
Remove before flight

Автомобил: ex 9000, 9-5 2.3 aut. Devil Performance
Щом е на толкова км. значи веригата сигурно е за смяна. Мито, ддс и печалба... трябва да са му я подарили.:-) Но на екстри е доста добре. Моята така я взех - екстри като за Аеро, а двг. директно за отиде за ревизия.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 13, 2021 10:50 am

Автомобил: Нямам
много благодаря за информацията колега.
тъй като разполагам с ограничен бюджет и таван от 8000лв за всичко, дори и да успея да бутна 500лв от цената на съответния търговец, то имам разходи за пътни, тъй като съм от Бургас, последваща регистрация с всичките му такси, гражданска и от там се почва с обслужване и евентуални проблеми, от които предполагам някои ще са скъпо струващи. съответно няма как да си позволя да карам такъв лакомник на бензин и добавям още 1600лв за качествен газов инжекцион. мисля, че сметките ми няма да излязат и не си заслужава, даже да отида на оглед за съответния екземпляр... :fever:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 13, 2021 3:20 pm

Автомобил: SAAB 9-3 SC 1.8t
Headless написа:
много благодаря за информацията колега.
тъй като разполагам с ограничен бюджет и таван от 8000лв за всичко, дори и да успея да бутна 500лв от цената на съответния търговец, то имам разходи за пътни, тъй като съм от Бургас, последваща регистрация с всичките му такси, гражданска и от там се почва с обслужване и евентуални проблеми, от които предполагам някои ще са скъпо струващи. съответно няма как да си позволя да карам такъв лакомник на бензин и добавям още 1600лв за качествен газов инжекцион. мисля, че сметките ми няма да излязат и не си заслужава, даже да отида на оглед за съответния екземпляр... :fever:

Със сигурност 8000 ще са ти разходите за закупуване, регистрация, газова и смяна поне на маслото. За да успееш трябва много да внимаваш като я гледаш - шумове от двигател, скорости и т.н., и да се надяваш да няма много присадки в маслото, та да се раздрънка мотора след смяната му. Ако колата е читава, ще може да прескочиш зимния сезон, то пък и гуми ще трябват, и евентуално напролет да си готов да оправяш евентуални проблеми. Но и данъка му е има-няма 500 лв.... Винаги имаш опция дизел, обаче...

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Ное 22, 2021 10:16 am

Аватар

Автомобил: SAAB 9-5, 9000 CSE
Колега, гледах я, изключително уморен автомобил, собственик турчин, обслужвана "модерно")) на интервали 20-25 000 км. Иначе за кръгчето, което направих в рамките на паркинга ми се стори стегната.

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Моделите » Saab 9-5

Напиши нова тема Отговори на тема