Портал » Начало форум » Моделите » Saab 9-3 Sport Sedan

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Избор на бензинов SAAB
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 5:55 pm

kinematic написа:
Привет. Аз никога не съм се возил на Сааб, но от отизивите в интернет реших да го включа като опция.

Днес след работа видях този автомобил - https://www.cars.bg/company/dv-auto/offer/c2842051. Допадна ми доста. Като изключим ръкохватката на скоростния лост - изглеждаше много запазен. Записах си и шасито.

Въпросът ми е следния - има ли към кого да се обърна за ми съдейства/придружи при оглед с цел закупуване?
Ако ли не - какво специфично трябва да проверя при огледа? (Засега се сещам само за форсиране на двигател и проверка за пушек около ауспуха).
Благодаря предварително.

аз също гледам СААБ-и в момента и да ти подскажа, че това е с намалена цена в мобиле.бг:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 5382069457

добавил съм си го в бележника, но все още не се престрашавам, тъй като всеки ми вика НЕ СААБ - скъпа поддръжка, липса на части и т.н.

Аз съм си харесал един автоматик и се чудя как да проверя, дали е читава скоростната кутия, тъй като поправката й струва около 2К (доставка от Швеция).

Върнете се в началото  

Заглавие: Re: Избор на бензинов SAAB
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2019 7:47 pm

Автомобил: Saab 9-5 2,0T; Saab 9-3 SportCombi Aero
Този не стигнах даго гледам. Много опоскана версия. Това е може би първата 9-3, която виждам тук да е само с климатик, а не с климатроник, радиото е най-семплото. Ако небързаш много, бих посъветвал да изчакаш да се появи нещо по-добро. Този специално виси вече над 3-4 месеца. Цената му почна от близо 6000, сега е на 4300. Иначе задължително с майстор саабаджия да я погледне и преслуша на място. Има тук във форума.

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Моделите » Saab 9-3 Sport Sedan

Напиши нова тема Отговори на тема