Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 04, 2006 10:10 am

Аватар

КЪТ НА КЛИЕНТА
Недоволни сте от обслужването в сервиза или от търговския отдел? Помогнете ни да направим обслужването още по-добро!

Какво общо има заглавието с темата "Как да популяризираме марката"? Темата е интересна, но там ли е мястото й? Защо не я преместим в "Сааб кафе" или някъде другаде? Не искам да звучи като мрънкане, но всеки път, когато видя ново мнение и отварям темата виждам, че не говорим за похвали и оплаквания, а за популяризация на марката.

Напълно съм съгласен с колегата VoodoRush. Всички ние приемаме новите собственици без предразсъдъци, но уважението и разбирането на клиентите се печелят. Популяризирането на марката си е основно бизнес на представителя.
Да бъдем честни. Нашето позитивно отношение, както към марката така и към нейните представители е това, което ние бихми могли да дадем. Също така, обаче имаме и очаквания.

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 04, 2006 4:00 pm

Аватар
turbo cornpressor
turbo cornpressor

Автомобил: 9000 CDE Nordic, 9-5 Vector Combi
И аз така ... постоянно като отворя темата и виждам, че е писано тук.
Затова местя темата в "Клуб сааб България".
.

Изображение
Where the 900 fits in!

Върнете се в началото  

Заглавие: ТАКА ЩЕ СТАНЕ ЕДНА ГОЛЯМА РЕКЛАМА
МнениеПубликувано на: Нед Юли 02, 2006 11:10 pm

Аватар

Автомобил: Saab 900i MY 1989
Аз мися ,че на срещата ,която ще бьде за всички СААБ-бери(незнам кога смятате да се проведе) трябва да се покани човек от ТВ може от БТВ,НТВ(мотор шол),или др. ТВ-всяка медия тьрси новина и ще дойде
ТАКА ЩЕ СТАНЕ ЕДНА ГОЛЯМА РЕКЛАМА НА Клуб Saab България

П.С. аз мисля така :D :D :Dчакам мнения

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 03, 2006 2:17 am

Аватар

Добра идея, но кой ще повика хора от медиите и сигурно ли е, че ще дойдат много СААБовци, да не стане като на последната среща! Защото тогава репортажа ще е много интересен- "СААБ е марка, която в БГ става все по- популярна и ето на днешната сбирка на собствениците на Сааб са дошли цели две коли!!!"
Като във вица- на един светофар стояли Майбах и Трабант, собственика на Трабанта почукал на стъклото на Майбаха:
-Абе момче, доволен ли си от тази кола, как е?
-Доволен съм! Страхотна кола!
-Тъй ли?! Абе щото гледам не ги карат много...
Да не стане така и в нашия случай! :roll:

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 03, 2006 10:41 am

Аватар
turbo cornpressor
turbo cornpressor

Автомобил: 9000 CDE Nordic, 9-5 Vector Combi
последното не беше официална среща на клуба, а по-скоро импровизирано събиране.
Досега на срещите на клуба не е имало случай да са по-малко от 20 коли.

Изображение
Where the 900 fits in!

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 03, 2006 9:54 pm

Аватар

Майтап бе! Аз съм ви гледал снимките от старите събирания. Дай боже да има такава среща скоро!

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 04, 2006 5:30 am

Аватар

minister_of_sound написа:
Като във вица- на един светофар стояли Майбах и Трабант, собственика на Трабанта почукал на стъклото на Майбаха:
-Абе момче, доволен ли си от тази кола, как е?
-Доволен съм! Страхотна кола!
-Тъй ли?! Абе щото гледам не ги карат много...
Да не стане така и в нашия случай! :roll:

Ха-ха-ха-ха-ха! Супер е, а и става за Саабчетата. А пък и на кой ли от нас би му артисало всеки втори келеш да кара самолет? :wink:

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 04, 2006 10:07 am

Аватар

И аз мисля, че не е много наложително да се популяризира чак пък толкова... :roll: "Кой разбира тук се спира!", който не... Има фолксвагени, опели.....

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 05, 2006 11:50 am

Аватар

minister_of_sound написа:
И аз мисля, че не е много наложително да се популяризира чак пък толкова... :roll: "Кой разбира тук се спира!", който не... Има фолксвагени, опели.....

Ето най-вече сте стигнали до извода, до който аз стигнах още през 1996г :=)) с първият Griffin (aма за истински Griffin говорим) в нашето семейство! Затова ако на някой нещо не му хареса, има забележки, оплаквания и пр. за тях има Жопел, Хюндай, Дача и др. моторни превозни средства :=)))

Изображение

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 05, 2006 11:07 pm

Аватар

Ууууу, да! Хюйдай го бях забравил... Много перверзна марка, щом плейбои като бакшишите я употребяват...

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 06, 2006 12:26 am

Аватар

Автомобил: 1998 9-5 B235R 4spd AUTO - custom stage 5
Аха...както и Боби Борисов (Соната).
Айде да не си играем да "заклеймяваме" марки - не ни отива,па може и да се изложим.
Освен това митовете за здравината на СААБ (особено след 1997-ма) са силно преувеличени.
Ама МНОГО силно (ние си знаем).

Освен това не бъркайте понятията "популяризация" и "комерсиализация" - принципно има разлика...въпреки че първото обикновено се прави заради второто.
Никой тука няма да се юрне да купува СААБ-и - никога няма да имат цени като форд/фолксваген/опел и др.
...Нито пък ще имат толкова лесна и безгрижна (особено финансово) поддръжка.
Дори в Германия и Австрия тези коли се водят "за индивидуалисти".
Малко ме съмнява ние точно да ги надминем (нищо че сме по-"ларж").

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 06, 2006 10:42 am

Аватар

VoodoRush написа:

Tова че съм споменавал невероятно чудо на автомобилостроение от съседната Румъния - няма нищо общо с Боби!!!
Или смяташ, че колите от рода на Дача, Ока, Лада и пр. са просто невероятни, сигурни, мощни, безопастни и т. н.?

VoodoRush написа:
Освен това митовете за здравината на СААБ (особено след 1997-ма) са силно преувеличени.

Не знам, какво "ние" знаем, но за условията на един голям град, аз съм много доволен от моята 9-3, където постояно те блъскат, подпират, засичат и пр. В нормалните условия - шведската здравина абсолютно отговаря на моите критерии за едно съвремено МПС.
Дори вчера на Златни пясъци пред дискотека, един малоумен шофьор на микробус беше бе "ошлайфел" по време на маневра - от дискотека ме извикаха, след оглед констатирах, че само с едно полиране ще се размине. Но съм виждал при съвремените коли (най-вече Mazda 3, 6, Honda Accord - нови) до какво водят подобни "запознанства" от близък план.

Изображение

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 06, 2006 3:26 pm

Аватар

Viggen написа:

........Дори вчера на Златни пясъци пред дискотека, един малоумен шофьор на микробус беше бе "ошлайфел" по време на маневра - от дискотека ме извикаха, след оглед констатирах, че само с едно полиране ще се размине. Но съм виждал при съвремените коли (най-вече Mazda 3, 6, Honda Accord - нови) до какво водят подобни "запознанства" от близък план.

Пак ли бе да му ... м...ата!! Ей не ги обичат тия СААБ-и във Варна и тва си е. Е гати късмета.

"Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна" © Dr. Feelgood

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 06, 2006 4:53 pm

Аватар

Автомобил: 1998 9-5 B235R 4spd AUTO - custom stage 5
Viggen написа:
VoodoRush написа:

Tова че съм споменавал невероятно чудо на автомобилостроение от съседната Румъния - няма нищо общо с Боби!!!
Или смяташ, че колите от рода на Дача, Ока, Лада и пр. са просто невероятни, сигурни, мощни, безопастни и т. н.?

VoodoRush написа:

Не знам, какво "ние" знаем, но за условията на един голям град, аз съм много доволен от моята 9-3, където постояно те блъскат, подпират, засичат и пр. В нормалните условия - шведската здравина абсолютно отговаря на моите критерии за едно съвремено МПС.
Дори вчера на Златни пясъци пред дискотека, един малоумен шофьор на микробус беше бе "ошлайфел" по време на маневра - от дискотека ме извикаха, след оглед констатирах, че само с едно полиране ще се размине. Но съм виждал при съвремените коли (най-вече Mazda 3, 6, Honda Accord - нови) до какво водят подобни "запознанства" от близък план.

Забележката не беше към теб,ама карай - важи.
Не помня да съм казвал щуротии от сорта че дачия е много сигурна...всъщност откъде ти хрумна,при положение че говорим за поддръжка и масовост??

"Ние" сме дето сме сменили половината окачване и един куп други неща за 2 години. Никой не говори за здравина на тенекии и брони - все пак там става дума за ИНЦИДЕНТИ (освек ако не сме в луна-парк).
Става дума за регулярната поддръжка на определени възли в окачването.
Спори колкото си искаш,но окачването ти от Астра (както и моето от Вектра) за нищичко не става.
Ей за това говорих...щото по-често влизаш в дупки отколкото някой те блъска...а и във втория случай застрахователя ти поема разходите.

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема