Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Мнения и препоръки за сайта
МнениеПубликувано на: Пон Яну 11, 2010 2:40 pm

Аватар
Just Married
Just Married

Автомобил: 9-5 LeGo Deviltune, Mini Cooper S
Другото, което се сещам, е да се сложи бутон International още на портала ей така за всеки случай. 8)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2010 2:27 pm

Аватар
my smile is a rifle

Автомобил: 900NG 2.0t Deviltune custom stage/Svinson
Има разминаване между часа на форума (часовника горе в ляво) и часа на написване на мнение или участие в чата.
Пиша това в 14.27, а вижте какво ще се изпише. (Някой трябва да си поиграе със зимно-летните времеви настройки, май).

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2010 2:43 pm

Аватар
Arbiter Elegantiarum
Arbiter Elegantiarum

Автомобил: Сааб 9000, `97, 200+; 9-5 2005 ....
Ами при мен твоето мнение излиза, че е написано в 2:27 pm ....

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2010 4:18 pm

Аватар

Автомобил: SAAB 9-5 2.0 LPT, 1998
Изключи DST в профила си и ще се оправи (но не забравяй и да refresh-неш страницата - F5).

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2010 5:16 pm

Аватар
my smile is a rifle

Автомобил: 900NG 2.0t Deviltune custom stage/Svinson
sergeh написа:
Изключи DST в профила си и ще се оправи (но не забравяй и да refresh-неш страницата - F5).

О, да. Благодаря :oops:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 1:19 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: MY98 9000 Aero
Колеги имам 3 предложения:
1.Преди няколко дни разгледах цялата галерия, като цяло е подредена, но в първата папка- Сааб в България, голяма част от папките са празни, има и такива с индентични заглавия, от които едната да речем е празна, има по няколко папки от един потребител (могат да се сложат в обща негова и там да си седят подпапките), както и има папки, които са за раздел срещи или друг .С две думи има нужда от подреждане, пък като се видя с модераторите, ще ги почерпя по бира за отворената работа :wink:
2.Донякъде е свързано с първото- програмистите могат ли да намерят начин да се ъплоудват снимки на цели папки (в зип архив или друг начин- те да го измислят), че всеки път като качвам снимки, се чудя до коя съм стигнал и колко време ще отнеме, а едва ли само мен ме тормози това.... :roll: Сигурен съм че има как да не е една по една. Тук ще трябват повече бири май :rofl:
3.Съгласни ли сте да си направим скрита или явна тема,в която който иска да остави контакти като тел, скайп и т.н., в случай , че на някой му дотрябва някаква помощ, информация или знам ли какво( закъса в средата на нищото и няма пари за пътна помощ примерно) и му се налага да се свърже спешно с някой? Аз лично бих си оставил координатите и не бих отказал помощ на никой от форума и клуба, стига да е по силите ми. Така и екипа ще може да звъни като му дотрябва бира, а аз няма да мога да се скатая. :D
Това засега.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 9:19 am

Аватар
Just Married
Just Married

Автомобил: 9-5 LeGo Deviltune, Mini Cooper S
Изпреварвам Анди като ти казвам, че 1 и 2 са напълно възможно, но са много трудоемки и единствено Анди има правомощията да го направи. Колкото до 3... Имахме идея да направим т.нар. Географско разпределение на съфорумците, като добавим освен местоположението и по един телефон именно за всеки случай. Ама работата се разсъхна май...

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 9:35 am

Аватар

Автомобил: Saab 9-5 2.3T, `00, Aero 230 hp
Бях предложил нещо такова .... само че с идеята за сервизи из различните части на страната за закъсалите колеги ....
Може би би се приело като реклама, но и координати на съфорумци би било много добре ( стига да е с тяхно съгласие). Вие сте едно изключително сплотено общество ... приятно съм изненадан от което :thumbsup: , малко ще се получи като развален телефон може би .... Стане нещо, недай си , звънкаш на колега от списъка ... той ако не може да ти помогне ще те препрати към 2-3 ... все пак ще имаш подкрепа на която да разчиташ ...
+ координати на локални пътна помощ, също би била от помощ мисля ....

:hello:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 10:02 am

Аватар

Автомобил: ex SAAB 9-3; BMW X3; BMW 320d coupe MY'12
Аз бих добавил къ забележките на галерията, че ще е хубаво да се измисли някакъв начин за разглеждане на снимките. Нещо от сорта като кликнеш на снимката да отиваш на следващата или пък със стрелките от клавиатурата. Казвам го, защото на widescreen резолюция първо трябва да скрол-вам надолу, за да видя снимката, а после да скролвам пак нагоре за да цъкна линка към следващата и става дълга и широка.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 12:15 pm

Аватар

Автомобил: SAAB 9-5 2.0 LPT, 1998
Като сме подхванали галерията и аз да добавя нещо - би било добре папките със снимки на членовете на клуба да са подредени по азбучен ред - така много по-лесно ще се намират. Мисля, че това не би трябвало да е много трудно.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 11:57 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
След като се качи снимка в галерията се получава това :

Изображение

Цитат:
Notice: Undefined index: remote_media_file in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/member.php on line 492

Notice: Undefined index: remote_thumb_file in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/member.php on line 493

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/member.php on line 500

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/includes/upload.php on line 211

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/includes/upload.php on line 212

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/includes/upload.php on line 215

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/includes/upload.php on line 159

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/includes/image_utils.php on line 34

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/gallery/includes/image_utils.php on line 34

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 12:58 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
Опс, без да искам бях пуснал две почти еднакви мнения, такива като горното, и докато опитвам да затрия излишното, незнайно как се затри и мнението на OLI, което беше преди моето. :oops:
Извинявам се! :sorry1

Мисля, че това съдържаше изтритото мнение :

Цитат:
OLI « Вто Мар 15, 2011 1:41 pm »
Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/forum/portal/includes/mini_cal/mini_cal_common.php on line 90

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /opt/web/www.saab-club.com/web/forum/portal/includes/mini_cal/mini_cal_common.php on line 90
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /portal/includes/mini_cal/mini_cal_common.php:90)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3770: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /portal/includes/mini_cal/mini_cal_common.php:90)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3771: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /portal/includes/mini_cal/mini_cal_common.php:90)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3772: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /portal/includes/mini_cal/mini_cal_common.php:90)

Последна промяна OLI на Чет Мар 17, 2011 8:19 pm, променена общо 1 път
В природата и интернет нищо не се губи! :))

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 9:04 pm

Аватар

Автомобил: Saab 9-3 2000i, 1998g. бяло купе
Саит-а да запомня потребителите при влизане :)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 18, 2011 12:36 am

Аватар
turbo cornpressor
turbo cornpressor

Автомобил: 9000 CDE Nordic, 9-5 Vector Combi
Мерси. Знам за проблема. Не пречи на функционалността към този момент. Пренаписвам част от кода ...

Изображение
Where the 900 fits in!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 12:15 am

Аватар

Автомобил: Saab 93 - Convertible 2000г. /B204i/
Готино - цъкаш F5 и гледаш как се появяват една по една картинки за категориите ;) Само не знам защо на Спорт Седан не сложи едно кабрио ;) Пристрастен съм...

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема