Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Похвално за "Грифин"
МнениеПубликувано на: Чет Фев 10, 2005 6:17 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
Бих искал да изкажа благодарностите си кьм слyжителите на "Грифин" и по-специално кьм приемчика за доброто отношение и професионалните сьвети :D Става вьпрос за моя проблем сьс задната скорост(който сьм описьл) При пьрвото ми обаждане ,преди да е разглобена кутията ,приемчика по телефона най-подробно ми обясни кьде и какво да погледнем при разглобяването .След като беше разглобена кутията и установен проблема ,порьчах частите и бях безкрайно изненадан ,kогато 1-2 часа след като ми ги доставиха куриерите(не сьм от София)GSM-а ми звьнна и изписа номера на "Грифин" :D Обади се приемчика за да ме пита дали са дошли частите ,дали са сьщите,каза ако имам проблем някакьв да се обадя да помагат и ми пожела успех. :D Ей така се печелят клиенти :!: :D

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2005 12:26 am

Аватар

Автомобил: 1998 9-5 B235R 4spd AUTO - custom stage 5
Да,бе - Боби взе да звъни напоследък да пита как са частите :)
И на мене днеска ми звъня за един маслен термостат (дето бат' ви Дидо ако разбере,че съм го купил пак ще ме хока). По-интересното е,че термостата беше дошъл с малко закъснение. Аз винаги си давам адреса на кафенето за подобни пратки,щото винаги има човек и пари в касата. До тук добре,ама обикновено ми доставят частите или в риболовния магазин,дето е една пряка по-надолу или в туристическата агенция,дето е в съседната сграда. Тоя път беше в туристическата агенция. Интересното е,че и на двете места ми плащат частите и после ми ги носят на крака да си им дам париците :)
Абе тия от Еконт в (Ямбол специално) са нобелови лауреати за принос към световната олигофрения.

ПС: целия град ме гледа(паркинга на който я дъжа за зла участ е "на пъпа на центъра" и за капак е прилежащ на градския площад),че само поръчвам разни чаркчета и подозрително дълго държа капака на двигателя отворен. Мисля да си взема гараж (ако намеря до 100 метра от нас,де) за да не уронвам повече престижа на марката.

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2005 12:56 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
Цитат:
ПС: целия град ме гледа(паркинга на който я дъжа за зла участ е "на пъпа на центъра" и за капак е прилежащ на градския площад),че само поръчвам разни чаркчета и подозрително дълго държа капака на двигателя отворен. Мисля да си взема гараж (ако намеря до 100 метра от нас,де) за да не уронвам повече престижа на марката.

Oooo aз що льжи изприказвах в името на запазването на реномето :lol: :lol: :lol: Комшиите станали много подозрителни и като не видят колата няколко дена и почват:"Ама сега защо не я караш ,ама да не е счупена нещо"-ама това ама онова :lol: Дай на хората само да се базикат с нещастието на ближните :lol:

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2005 1:13 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: Red Devil RIP! 9000 2.3T auto
VoodoRush написа:
Да,бе - Боби взе да звъни напоследък да пита как са частите :)
И на мене днеска ми звъня за един маслен термостат (дето бат' ви Дидо ако разбере,че съм го купил пак ще ме хока)

Е как няма да те хока - харчите пари за глупости ,после колите били скъпи-ама то си е твой проблем!

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2005 11:30 pm

Аватар

Инж. Борисов е пич и още как. Приемчик мечта - и за Клиенти и за работодател.
Да ни е жив и здрав Бобката!
Ама има един проблем - още не е "познал" Бирата :idea: . За бога, помогнете да го осъзнаем! Живота е твърде кратък, за да "протича" без Бира.
Zagorka forever! :D

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2005 11:55 pm

Аватар

Автомобил: 1998 9-5 B235R 4spd AUTO - custom stage 5
Red_Devil написа:
Е как няма да те хока - харчите пари за глупости ,после колите били скъпи-ама то си е твой проблем!

Не,бе...аз споменах на Боби че ще го поръчвам.После (след като се оказа доста сполучлив ремонта) нищо не сме говорили...ама наш'то момче помни кат' дърт слон от цирка в Делхи. И онзи ден ми звънна и вика радостно "термостата дойде!" :)
И аз к'во ся...няма ги набутвам с екзотични части - взех го. Ама да ти кажа не съжалявам,щото откакто тръгнах от сервиза до ден днешен маслото на щеката ми е 1мм над максимума...което ми говори,че термостата не отваря - тоя радиатор трябва да бере поне 500 грама масло. Сега не ми пука,щото е студено,ама лятото нали се сещаш от една такава икономия какво може да стане (то ако пак стане ще ми е вече навик). Другия вариант е просто температурата на маслото да не е вдигала над 103 градуса (или 106 бяха?? - не помня...) което обаче мноого малко вроятно като имаш предвид,че карах около час със 180 по магистралата,а буталата имат маслено охлаждане отдолу. Ама знам ли...като сваля стария ще го сваря в едно канче и то ще си покаже :)

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 06, 2005 8:11 pm

Аватар

Аз също съм много доволен. Отидох - за 30 мин свършихме работа и с тръгнах . Бързо и ефективно

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 24, 2005 2:36 pm

Аватар

Автомобил: Saab 9-5 LPG Monster Devil5+
---

Последна промяна 4224 на Нед Ное 13, 2005 10:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2005 9:29 am

saab-club.com member
saab-club.com member

И Боби, и Захари, и хората от сервиза като цяло, заслужават само поздравления!

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема