Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема

Официален или неофициален клуб
Анкетата свършва на Нед Мар 30, 2008 7:39 pm
Да остане така, както е в момента 61%  61%  [ 19 ]
Да се регистрира официално 39%  39%  [ 12 ]
Общо гласове : 31
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 12:05 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: SAAB 9-3 TiD 1998
Моя глас е за това положение. Бюрокращината в личния живот ни стига .
:thankyou на Анди, но трябва да подпомагаме и с финанси. Нека намерим начин за финансиране. Аз съм за финансиране независимо по какъв начин. Важното е да си помагаме. :signsaab:

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 6:00 am

Аватар

аз,може би съм един на сто хиляди,който е изключван от пионерската организация и три пъти изключван от комсомола,но искам да имам пионерска връзка,както добре се изрази,някой преди мен :wink: индивидуалност е притежанието на сааб,но прекалена индивидуалност ми прилача на вълк единак или излишно самочувствие :cry: и пак да напиша,че сме прекалено анонимнни,което знам е нормално за формата ни на общуване в момента :lol: един конкретен пример---искам да покарам до Варна,но би било добре да разделя бензина с някого и да прекараме един приятен ден,но уви за сега... друго -драконсон искам да му подаря това пътуване и не знам от къде е кой е как да го намеря,виген-от него искам да купя болтове,но пак не знам къде и на какъв номер да го търся въпреки,че си писхме няколко пъти и последно за ентусиазма на новобранците,които се влюбват в един съюз е нормално да се присъеденят във клуб за да имаме отговорност по някакъв,какъвто и да е начин,за това е измислен и брака между мъжа и жената,някои предпочитат да живеят без подпис,но аз не съм от тях :D друг момент----колко е броя на гласувалите,в тази анкета и не знам защо има апатия към натискане на един бутон и нищо повече,за сега спирам с приятелски поздрав за всички и с извинението,че трябва да ми четете драсканиците :D

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 11:16 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: Saab 900 NG 131hp engine B204I
Малко със закъснение (поради кофти стечение на обстоятелствата), но и аз да се включа:

Клуба в настоящата си форма ми допада страшно много, защото се усеща една приятелска атмосфера и свобода на общуването. Срещите (бил съм на една) са едно хубаво събитие в което се отделя основно място на приятното изкарване, общуването м/у хората и сладка глътка въздух в забързаното ни вжедневие. Както каза Анди "Ако ще се събираме за да се занимаваме с бюрокрации - по-добре да не се събираме"
Колкото до доброволното събирането на някакви суми - подкрепям го с 2 ръце, без каквато и да било отчетност, защото от това, което съм видял от Анди, не мисля, че тези пари биха отишли за нещо друго освен за подкрепяне и развитие на това което имаме благодарение на него - място, където да поговорим, да споделим проблеми, да потърсим друго мнение, да се съберем и да пиинем по бира около някоя маса, да срещненем нови приятели с една дума - НАШИЯ неформален и приятелски КЛУБ!

Върнете се в началото  

Заглавие: Re: За клуб Сааб България и членуването в него...
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2008 6:18 pm

saab написа:
В последно време все по-често и по-често получавам запитвания относно членуването в клуб Saab България, членските карти и т.н.
Дискутирали сме го вече нееднократно, но все пак ще трябва да предприемем нещо в тази насока. Има два варианта:
- да си останем клуб на тези начала, на които сме в момента - без регистрации, без УС, без касиери, без цялата бюрокрация.
- да регистрираме официално клуб, да свикваме задължителните събрания, да избираме председатели, заместници, касиери и т.н.

Кой от двата варианта предпочитате?

Т.к. все пак един такъв клуб има нужда от средства за да съществува в която и да е от формите си, в зависимост от резултатите на тази тема ще има конкретно предложение за членуване.

Аз лично съм за второто предложение и съм готов да помогна с каквото мога

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:00 pm

Аватар

Все още не познавам Анди лично !!!
Но подкрепям го изцяло и бих помогнал с каквото мога стига да се вземе някакво решение което да ни допада !

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2008 11:03 pm

Аватар
turbo cornpressor
turbo cornpressor

Автомобил: 9000 CDE Nordic, 9-5 Vector Combi
на базата на мненията в тази тема, настроенията на хората от срещите и това, което съм забелязал като цялостна нагласа, крайно решение по този въпрос е взето. Ще го оповестя след две седмици с всички подробности относно бъдещата дейност на Сааб клуб. Засега няма да кажа почти нищо, искам да бъде изненада за повечето... Just a smill tip: И отново - както почти всичко при Сааб, така и при клуба ни - решението е нещо междинно от изказаните в темата мнения. Не знам да има друг клуб в България, който да действа на принципа, който съм замислил ... :angel: А и на мен ще ми бъде най-лесно ... :dance:

Изображение
Where the 900 fits in!

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 4:50 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9000 CDE 1996 Custom Stage by Red_Devil
Аз да попитам - има ли някакво развитие по въпроса с членството в клуба ни?Мина 01.01 и вече с нетърпение очакавам какво ще е крайното решение.

Върнете се в началото  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 2:54 pm

Аватар
turbo cornpressor
turbo cornpressor

Автомобил: 9000 CDE Nordic, 9-5 Vector Combi
Все още се решава въпроса с главната отстъпка - тази в севиза...

Изображение
Where the 900 fits in!

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Клуб Saab » Клуб Saab България

Напиши нова тема Отговори на тема