Портал » Начало форум » Гараж » Купувам - продавам

Правила на форума

Новите теми в този раздел се появяват само след одобрение от модераторския колектив.
Ако сте член на "Клуб Saab България", за Вас това ограничение не важи!
Всички теми, в които не е писано повече от 1 месец ще се изтриват автоматично.

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Аеро волан, Инструмент панел + други дреболии за 9-5
МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2017 10:29 am

Аватар

Автомобил: B235R
След многото купуване, идва ред на разчистване от излишното :)

Всичко от обявата се продава поради замяна, ъпгрейд, погрешна покупка (поради липса на конкретни знания) или друга, пояснявам НЕТЪРГОВСКА причина :)

1. Инструмент панел - декорация без покритие или ефект. Сива на цвят, точно толкова сива колкото самото табло / интериор.
Състоянието е перфектно, продава се в комплект с декорацията около скоростния лост както и пепелника. Продават се само заедно!

ИзображениеИзображение

Цена: 40 лв.

2. Волан "Аеро" в перфектно състояние, от 9-5 фейслифт.
Продава се само в комплект с еърбега + оборудването му. Внимателно избран и лично свален, търсех в перфектно състояние понеже матовата кожа повече ми допада на допир от гланцовата на моя, но за съжаление воланите преди и след фейслифта на първата генерация 9-5, са различни.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Цена: 150 лв.

3. Огледало за обратно виждане- централно, обикновено. Перфектно състояние без забележка, при желание ще го снимам - цена 5 лв.

4. Лостче за чистачки от седан, с контрол на степените (вероятно всички са с такива). Видими бели надписи, плавно регулиране на интервала (замених го с лостче с ясно изразени степени за регулирането му) - цена 5 лв.

5. Лостче за фарове/мигачи + автопилот / cruise control / . Замених го с друго понеже леко "халтавеше" при превключване, при замяната се оказа че 2 пера за закрепване на самият корус, са пречупени. Освен лекото халтавене, не съм имал други проблеми. Някой ако се интересува ще го наснимам. Цена - 10 лв.

6. макар това да не е точно Авто- артикул, някой колега може да изяви интерес преди да го пусна да се продава на по- подходящо място със съответната, по- "подходяща" цена.

SANSA CLIP+ 4GB.

След изкарване на AUX на стандартния плеър и преди замяната на цялостното озвучаване с мултимедията за която съм писал подробно, звуковия кеф във колата се доставяше благодарение на този плеър.

Няма да хвърлям суперлативи за устройството, само ще кажа че е добре познато на маняците като марка и модел!

Подходящо е за всяка кола с AUX, ако шофьора не желае да ползва телефона си за входиране на сигнал, като мен.
СамО по себе си е толкова добро, че производителя изкупува бройки от свободния пазар, след което ги продава като refurbished/reconditioned, с цена ок. 100$.
Пример тук:

https://www.amazon.com/Refurbished-SanDisk-Player-Discontinued-Manufacturer/dp/B014V63WNK/ref=sr_1_30?s=electronics&ie=UTF8&qid=1494835741&sr=1-30&keywords=sansa+clip+%2B+4Gb

В комплект с кабел за зареждане/прехвърляне на данни по USB. Мога да включа и слушалки от някой телефон- така или иначе никога не съм ползвал слушалки за слушане на музика от какво да е устройство.

ИзображениеИзображениеИзображение

Цена: 60 лв.

Цените могат да се коментират от колеги, ако се вземат повече неща наведнъж. Обявата ще постои само във форума известно време, за да може артикулите да намерят свой собственик - колега от форума. След което ще се продават по масовите за това сайтове, с актуализирани (по-високи) цени.
Намират се във Варна, влизам във всякакви схеми за доставка или транспорт :)

За подробности, детайли или нужда от друго - Л.С., е-маил yasmania@abv.bg
или на тел. 0887 2468 35 - Ясен.

Върнете се в началото  

Заглавие: Re: Аеро волан, Инструмент панел + други дреболии за 9-5
МнениеПубликувано на: Вто Юни 06, 2017 9:41 am

Аватар

Цените за позиции 1 и 6 - 10 лв. надолу; позиция 2 - 20 лв надолу.

Позиция 2, 4 и 5 - подарък към някой от купените артикули.

Към SANSA-та oт позиция 6 добавям слушалки Apple - Earpods (Iphone/Ipad) с данни: " Designed by Apple in California Assembled in China DTY2367WDMR4"
:goodheart:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 14, 2017 12:59 pm

Аватар

позиция 6 - SANSA - Продаден

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 26, 2017 1:28 pm

Аватар

Колеги, явно съм се подвел при покупката и не съм съобразил адекватно цената на волана.

Само това ми говори липсата на интерес към него откакто съм пуснал обявата.

Е, моят СААБ по- нов няма да стане, така че искам да редуцирам адекватно цената на волана за да се продаде.

Нека някой ако има стандартния ( без хватките на перфорираната кожа) или има желание да си ъпгрейдне волана с дървени апликации на 9-5цата си след 2002ра година с такъв волан, нека ми пише със своето предложение за цена (или бартер за нещо което имам нужда или мога да ползвам на моя модел, на разменна цена).

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Гараж » Купувам - продавам

Напиши нова тема Отговори на тема