Портал » Начало форум » Saab кафе » Безделие

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Радар-детектор
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2020 2:09 pm

Автомобил: SAAB 9-5 2.3T Aero, B235R, 2002
До днес не знаех за полицейския радар ARH CAM-S1 и неговите предимства. Според статии се ползва в България още от 2018г.
Остава отворен въпроса - до колко ефективен/полезен е детектор модел 2010г. или по-стар.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2020 9:42 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
gorjy написа:
До днес не знаех за полицейския радар ARH CAM-S1 и неговите предимства. Според статии се ползва в България още от 2018г.
Остава отворен въпроса - до колко ефективен/полезен е детектор модел 2010г. или по-стар.

Що народ изгоря с тези камери, ти сега разбра за тях, явно спазваш ограниченията стриктно. :D
С детектора, който имаш, докато се усмихнеш и си се озъбил..... :wink:
За триногите- само незаконният вариант, който също както тях е произведен в Унгария.

House MD написа:
"Waze" върши чудесна работа срещу триногите, GPS базирано приложение.

Върши да, стига тези преди теб, които го ползват, да са видели и отбелязали засадата, т.е. няма 100% сигурност.
Има и части от страната, в които приложението е слабо познато/използвано, а камерите си дебнат.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2020 2:36 pm

Автомобил: SAAB 9-5 2.3T Aero, B235R, 2002
Извън темата:
HURRICANE написа:
... С детектора, който имаш, докато се усмихнеш и си се озъбил..... :wink:
За триногите- само незаконният вариант, който също както тях е произведен в Унгария.

Ако правилно разбирам написаното - вечно ще играем "кой кого ще надхитри" с КАТ.
Другият подход да няма фиш/акт за превишена скорост, който ми хрумва е да се минава по пътища по които все още няма камери - напр. малки улички за градове/села и второкласни/третокласни пътища из страната.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 25, 2020 7:40 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
[
Извън темата:
gorjy написа:
Ако правилно разбирам написаното - вечно ще играем "кой кого ще надхитри" с КАТ.
Другият подход да няма фиш/акт за превишена скорост, който ми хрумва е да се минава по пътища по които все още няма камери - напр. малки улички за градове/села и второкласни/третокласни пътища из страната.

Няма гаранция.
Пролетта в едно разградско село, тринога сложена в една уличка наснима 3 коли от колоната ни. :)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 26, 2020 10:27 pm

Автомобил: 9000 2.0t M97 Deviltune
HURRICANE написа:
gorjy написа:

Що народ изгоря с тези камери, ти сега разбра за тях, явно спазваш ограниченията стриктно. :D
С детектора, който имаш, докато се усмихнеш и си се озъбил..... :wink:

House MD написа:
"Waze" върши чудесна работа срещу триногите, GPS базирано приложение.

Върши да, стига тези преди теб, които го ползват, да са видели и отбелязали засадата, т.е. няма 100% сигурност.
Има и части от страната, в които приложението е слабо познато/използвано, а камерите си дебнат.

отн. WAZE, нямам нищо общо, а ми върши чудесна работа, поне засега :lol:
то в това е смисъла, да се ползва и всеки който има интерес да цъка на местата с куки, иначе да ръсиме куп пари за предсмъртен вопъл е .... сещате се колеги, мерси :turbo

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2020 1:44 pm

Автомобил: SAAB 9⁵ Arc MY04 B235E AT
За мен доказано през годините работещо решение е да спазвам ограниченията въведени с пътни знаци (Не се престаравам в това. Където ограничението е 50км/ч., карам с 49 до 52км/ч, не по скоростомера, по GPS). Вярно е, че понякога се чувствам като единствения идиот, който ги спазва и всички около мен ме изпреварват, но пък съм спокоен за взаимоотношенията си с КАТ.

П.П. Имам и евтин, стар Кобра 7ххх модел. Не се е обаждал от можеби над 10 години. Само го разхождам с колата.

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Saab кафе » Безделие

Напиши нова тема Отговори на тема