Портал » Начало форум » Saab кафе » Връзки, статии и новини.

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Новият сервиз на Saab
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 11:10 pm

Автомобил: преди 9-3 Convertible 1.9Tid Auto
Отново много доволен :)

За няколко минути проблема беше локализиран и отстранен :)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 1:38 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: MY98 9000 Aero
Уважаеми клиенти, колеги и приятели, изминаха 2 години откакто аз и Сааб Аеро Сервиз работим заедно с вас. За това време успях да се запозная с много нови и чудесни хора, да науча много относно автомобилите от любимата ни марка, и да се радвам, че имам уникалния шанс да ми се случат тези неща. Надявам се да съм бил полезен и да съм помогнал на който с каквото мога.

Занапред обаче, аз и сервизът ще имаме помежду си малко по-различни отношения и начин на работа. Казано накратко, за в бъдеще официално няма да работя в сервиза, а просто ще бъда нещатен сътрудник, но реално ще продължа да работя със Сааб. Решението за тази промяна е мое. Причините за това са комплексни и са повече от една, но най-вече касаят липсата на лично време и гъвкавост в графика ми. Смятам, че ще бъда по-полезен и за мен, и за клиентите, ако мога да решавам въпросите и проблемите им, съгласувайки се с графика на клиента, без да е нужно фиксирано работно време или място от моя страна. Тоест към всеки един от вас ще подхождам индивидуално и ще преценя дали мога да реша въпроса на адрес, или клиента да дойде при мен. За въпроси, които не могат да бъдат решени по този начин, изискват специфични сервизни условия, или не са в моята сфера на знания и умения, бих ви насочил към колегите от сервиза, както и те биха ме потърсили в случаи на нужда за неща, които мога да свърша аз. И аз и сервизът разполагаме с ТЕХ-2 с онлайн съпорт на всичките му функции, и софтуер за следните модели Сааб: 900 стара и нова генерация, 9000, 9-3 стара и нова генерация, 9-5 стара генерация до 2010г включително, 9-7х. Надявам се тази промяна не ви смущава, сервизът ще си работи както досега, а всичко което съм правил до момента, като диагностика, програмиране и настройка на модули, тунинг, електрически проблеми, леки механични ремонти, и съдействие при намиране на нови или употребявани части, пак ще го правя. Предполагам, че за някои от вас тази новина е странна, но смятам, че така ще е по-добре за всички каращи Сааб. Вече ще отговарям само на личния ми телефон 0878 39 89 40

Сега е момента да благодаря на сервиза за предоставената ми възможност да работя само с тази марка коли, с хора работещи от години само с тях, и да се уча от знанията и опита им Както някои от вас знаят, колата ми в момента е в процес на ремонт, реших че заслужава да излезе от СААБ АЕРО СЕРВИЗ като истинско Аеро, с нови гарнитури, вериги, сегменти и т.н. за да може още дълго двигателят да работи добре. Искам да благодаря за жеста от страна на сервиза, че предостави условия този ремонт да се случи, въпреки че официално вече не работя там. Също така искам да благодаря на всички колеги работещи със Сааб, те си знаят кои са, за трудът или помощта при намирането на части за въпросния ремонт. След като приключи, ще направя по възможност голяма обиколка из България, за да се разработи добре двигателя, и се надявам да се видя с повече фенове от градовете, които ще посетя. Когато момента настъпи, ще обявя, за да се организираме и да се срещнем.

GRIFFIN UP!!! :turbo

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 11:23 pm

Аватар

Автомобил: SAAB 9-3SS MY'03 2.2TiD
:shock: Ще се радвам да се виждаме и занапред по каквито и да е поводи. Използвам случая да ти благодаря и за консултациите по телефона. :thumbsup2:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 24, 2016 7:42 pm

Аватар
Nautilus Pompilius
Nautilus Pompilius

В темата отдавна не е писано, но все пак...
Страшно съм благодарен за отношението днес към мен и мой колега, с когото закарахме една кола за проверка. Наистина съм впечатлен от вниманието и подхода към нас като към клиенти!
Още веднъж благодаря!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 02, 2016 3:21 pm

Автомобил: 9-3SS 1.9 TiD, BMW 118d
Използвам възможността специално да благодаря за съдействието и отзичивостта на г-н Николай Марковски от 'СААБ Аеро сервиз', който се отзова в извънработно време, както и предостави на родителите ми акумулатор назаем, при това - безплатно!

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Saab кафе » Връзки, статии и новини.

Напиши нова тема Отговори на тема