Портал » Начало форум » Saab кафе » Saab for fun

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Значка вместо емблема, защо не?
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 12:50 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: SAAB 9-5 NG 2.0t, 220HP
2saba написа:
А ако изчезне надписа на решетката с друг четирибуквен надпис ли ще се замени (от роднината на седана)?Това е СААБ мамка му.
Един приятел беше отишъл на командировка някъде из България и седнал да хапне в некво капанче.Поръчал си пилешка супа,но вместо нея сервитьора му донесъл пача,моя човек оспорил:"Извинете аз си поръчах пилешка супа?!?" а сервитьора му отговорил:"Лапай,лапай".
Та това със значката ме подсети за тая история.

Да не говорим за шопската салата с извара :D

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:29 am

Автомобил: Saab 9-3 SS
Поредните злобни и подигравателни отношения към дадена тема, някъде от Софийски окръг пак.
А най обичам Пернишка шкембе чорба да ям и да гледам как се дърпат пернишки голфари( визирам поста на колегата-бизнесмен с авточастите 2-ра употреба)
Темата я пуснах, ако може да е в полза на някои колеги които не им се дават средства за оригинални емблеми, а и още по-вече че може да си я направиш по собствен дизайн, а именно аз не исках традиционната, за това си направих нещо което ми харесва.
И на който му е широк джоба нека си купува ембл. всеки месец- моят не е!!
Ако ще си остроумничим да вземем да заключим темата вече а?(Моля някой модератор)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:39 am

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: Red Devil RIP! 9000 2.3T auto
Извън темата:
Чекай, чекай малко, Кое точно наричаш подигравка? На фона на товоето остроумие, със снимката на тъщата, аз само го продължих със закачка.
п.п.По-добре значка като емблема на Сааб, отколкото на Майбах, и това сме виждали ;)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:45 am

Red_Devil написа:
Извън темата:
Чекай, чекай малко, Кое точно наричаш подигравка? На фона на товоето остроумие, със снимката на тъщата, аз само го продължих със закачка.
п.п.По-добре значка като емблема на Сааб, отколкото на Майбах, и това сме виждали ;)

Не Дидо към теб нищо, за другите се подразних!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 5:50 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: MY98 9000 Aero
:cheers: Не съм целял да те засегна, просто сметнах, че ламаринена значка бързо би ръждясала изложена на външни условия. Иначе идеята е готина, и цената е добра, стига да е алуминии, а не желязо. Другата алтернатива, пак с варианти в дизайна е от E-bay силиконови лепящи се различни размери. В крайна сметка всеки си решава с какво да си кичи колата. Извинявам се ако съм те засегнал. :cheers:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 5:55 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
онуфрий написа:
Темата я пуснах, ако може да е в полза на някои колеги които не им се дават средства за оригинални емблеми...

Темата, щеше да е още по-полезна, ако беше щракнал и пуснал една-две снимки, да видим как аджеба изглежда тази значка, отпред, отзад...

И съвсем добронамерено да ти кажа, какво друго можеш да очакваш- след като ги понапече слънцето, значките най-вероятно ще сменят цвета си и ще пожълтеят.
Имам правен ключодържател "SAAB 900", без да е стоял на пряка слънчева светлина кой знае колко време, в момента е станал от прозрачен на тъмно жълт.

Но след като са евтини, това не те бърка много, можеш да си ги сменяш всяка пролет, ако някой не ги е взел преди това. :)

Между другото, чукайки на дърво и да не ме чува дявола, но от 2004-та карам Saab и до сега емблема не са ми крали. :shutup:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 6:25 pm

:) ела да поживееш във Владиславово-Варна, и ще те питам после! на 3-тия ден ми свиха 1-во надписа на решетката, даже бях пуснал тема, но нея съм си я поръчал от Полша, там няма с какво да се замести на 100%.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 6:30 pm

Red_Devil написа:
Извън темата:
Не разбирам защо си цитирал пак целия си пост, ама имах предвид че ще избиеш рибата с израза "рибарите ще останат гладни", ако наистина сложиш снимка на тъщата. Обаче не е сигурно дали жена ти няма да те чака с точилката в къщи ;)

аа погрешно съм чукнал като механична грешка

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 8:34 pm

Аватар

Автомобил: saab FUGM
Колегата БИЗНЕСМЕНО от ПЕРНИК не го споменавай невернико.С измисления си бизнес насочен в това да подпомага хобито си а именно да няма сааби превърнати в Жигули я със значки я със съединител от Жук,той кара колата си винаги със светната резерва(не е събрал пари за газова).Колата ми стои две години обездвижена именно защото някакви неща по нея не са точно така както трябва да са в този модел.Смея да правя забележки и да се шегувам с хора които са вписали в потребителското си име СААБ а не са готови да сънуват и Волво.Като не можеш да насмогваш на емблеми и на каквото и да било по тази кола смени марката с голфовете които бленуваш за тях емблеми бол а и не ги крадят.Още преди да се занимавам с части за СААБ си навих на пръста тази кола и от тогава я ценя високо и не правя компромиси с нея.И преди и сега спестявам и се лишавам от некви неща и удоволствия за да поглезя мечтата си.Повече не се опитвай да ме осмиваш тук където смятам че съм заслужил мястото си с лоялността си към марката СААБ.Това че си от варна си е за твоя сметка,този път нищо лично към блатната махала.
А Пернишка шкембе чорба още не си ял вервай ми,ако си може да го докаже само епикризата от травматологията.

Дори темата да се заключи,моля мнението ми да остане.Имах право на обосновка.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 8:47 pm

2saba написа:
Колегата БИЗНЕСМЕНО от ПЕРНИК не го споменавай невернико.С измисления си бизнес насочен в това да подпомага хобито си а именно да няма сааби превърнати в Жигули я със значки я със съединител от Жук,той кара колата си винаги със светната резерва(не е събрал пари за газова).Колата ми стои две години обездвижена именно защото някакви неща по нея не са точно така както трябва да са в този модел.Смея да правя забележки и да се шегувам с хора които са вписали в потребителското си име СААБ а не са готови да сънуват и Волво.Като не можеш да насмогваш на емблеми и на каквото и да било по тази кола смени марката с голфовете които бленуваш за тях емблеми бол а и не ги крадят.Още преди да се занимавам с части за СААБ си навих на пръста тази кола и от тогава я ценя високо и не правя компромиси с нея.И преди и сега спестявам и се лишавам от некви неща и удоволствия за да поглезя мечтата си.Повече не се опитвай да ме осмиваш тук където смятам че съм заслужил мястото си с лоялността си към марката СААБ.Това че си от варна си е за твоя сметка,този път нищо лично към блатната махала.
А Пернишка шкембе чорба още не си ял вервай ми,ако си може да го докаже само епикризата от травматологията.

Дори темата да се заключи,моля мнението ми да остане.Имах право на обосновка.

Ти май доста се засегна на тема-град(може би),не съм те осмивал,просто върнах на вида изказване с подобно, нищо лично.А за травматологията ми звучи май като заплаха нещо! Абе за 1 емблема от мухата слон направихте,хайде да си стиснем ръцете и забравим за спора :), а що се отнася до осмиването, смятам че не е нормално едни да осмиват , а другите да си траят. Сигурен съм и признавам че си заслужил мястото си тук, това е факт.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 8:57 pm

Аватар
Remove before flight
Remove before flight

Автомобил: SAAB 9000CD Darko/Deviltune Edition
Хайде успокойте малко топката!

Оригиналните емблеми на SAAB (поне тези на 9-3 OG и 9-5) хич не бяха цвете за мирисане. Освен, че се олюпваха за има-няма 2 години, бяха и Made in Germany. Може би и затова се люпеха. Затова и половината сааби из София са без емблема. Срамота беше за шведите, че не направиха една сервизна акциия по безплатна подмяна на тези емблеми с по-качествено изработени. Евала на Скандинавия Мотърс, че преди няколко години направи за своя сметка такава акция и смени емблемите на всички желаещи. Но сложиха отново същите ментета, то други нямаше.

Преди година когaто поредната ми нова емблема пак се олюпи на мен вече ми писна и си поръчах от ebay.co.uk една силиконова, която се залепва върху сребристата основа на оригиналната. Смея да кажа, че беше много добре изработена и не си промени цвета. Понеже грифончето ми беше oмръзнало си взех емблема със старото, авиационно лого на SAAB:
http://2.bp.blogspot.com/-qTurzvnvn9Q/T ... B_logo.jpg

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:00 pm

Аватар

Ръка подавам веднага.И по бира бих взел.Но като прави някой некви инвазии с продуктите на Тролхатън е добре да им се кефи инкогнито.За Пернишкото шкембе не е заплаха,но заплаха звучи добре(който не вярва тези дни са кукерски празници в Перник и всеки може да изпита смелостта си скандирайки к-р за Перник из навалицата) просто говориш неподготвен за непознатото а аз съм скитал доста из варна.Ако ти се плямпа по неква различна тема от оскверняването на един СААБ със калъфи по волана,МП3 плеъри от близката заложна и черни джанти тип еленово рогче аз съм пас,но насърчавайки други лековерни да превърнем легендарната марка от напудрен опел в 100 процентова сергия е няма да си трая.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:05 pm

2saba написа:
Ръка подавам веднага.И по бира бих взел.Но като прави някой некви инвазии с продуктите на Тролхатън е добре да им се кефи инкогнито.За Пернишкото шкембе не е заплаха,но заплаха звучи добре(който не вярва тези дни са кукерски празници в Перник и всеки може да изпита смелостта си скандирайки к-р за Перник из навалицата) просто говориш неподготвен за непознатото а аз съм скитал доста из варна.Ако ти се плямпа по неква различна тема от оскверняването на един СААБ със калъфи по волана,МП3 плеъри от близката заложна и черни джанти тип еленово рогче аз съм пас,но насърчавайки други лековерни да превърнем легендарната марка от напудрен опел в 100 процентова сергия е няма да си трая.

Окс, no comment!
Возилото си е мое, и това което съм сложил му ходи!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:33 pm

Аватар

Христос Воскресе!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 10:06 pm

:angel:

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Saab кафе » Saab for fun

Напиши нова тема Отговори на тема